środa, 14 sierpnia 2013

Wydarzenia: WZORY NOCĄ - edycja ŚWIATŁO

Już 24 sierpnia w Warszawie odbędzie się druga edycja Warszawskich Targów Design'u. W przeciwieństwie do pierwszych Wzorów, na których mogliśmy spotkać wystawców ze wszystkich kategorii, będzie to impreza tematyczna. Temat niezwykły: światło.

Skąd taki pomysł?

"Edycja Wzory Nocą przyśniła się jednej z organizatorek w kilka dni po pierwszej edycji. Zapraszając wystawców zwróciłyśmy uwagę na oświetlenie, w tym obszarze jest bardzo wielu twórców, a temat niezwykle plastyczny."

Poza niezwykłością samego tematu, również miejsce będzie wyjątkowe. Warszawski Nowy Teatr sam w sobie jest miejscem godnym wizyty, a w momencie odbywania się Targów stanie się miejscem niemal magicznym. Również w tym temacie najlepiej oddać głos organizatorkom:

"Wiedziałyśmy, że przy tego typu tematyce wnętrze jest niezbędne. Nie tylko ze względu na możliwość kaprysów pogody, ale również na swobodny i bezpieczny dostęp do prądu. Nowy Teatr posiada wielką halę warsztatową, dobrą lokalizację, a co najważniejsze ma w sobie również samodzielny kulturotwórczy potencjał."

Odsyłamy też do facebookowego wydarzenia: https://www.facebook.com/events/129044047306855/. To tam możemy spodziewać się najświeższych informacji. Równie przydatny może okazać się fanpage wzorów: https://www.facebook.com/targi.wzory.

Mam szczerą nadzieję, że już za niecałe dwa tygodnie wszyscy się widzimy! Pamiętajcie: Madalińskiego 10/16 w Warszawie, w godzinach 14 - 22.
2 komentarze :

  1. świetny temat dla takiej imprezy:)
    pozdrawiam

    OdpowiedzUsuń
  2. zapowiada się ciekawe wydarzenie, szkoda, że nie mogę tam być
    pozdrawiam!

    OdpowiedzUsuń