poniedziałek, 5 sierpnia 2013

Przedstawiamy... Fotobloo(g)

Fotobloo(g), czyli jak sama nazwa wskazuje miejsce, gdzie możemy spodziewać się pięknych zdjęć. Fotografie w wykonaniu Oli świetnie pokazują charakter wnętrz, przez co przeglądanie bloga jest dużo przyjemniejsze. Zapraszamy serdecznie!

*     *     *Cześć, mam na imię Ola i moją przygodę z blogowaniem zaczęłam jeszcze w liceum. Wtedy popularne były internetowe pamiętniki. Tamten blog porzuciłam po jakimś czasie, by po kilku latach przerwy powrócić z czymś zupełnie nowym. 


Fotobloo(g) miał być na początku stroną z inspirującymi fotografiami, niekoniecznie wnętrzarskimi, ale szybko się to zmieniło. Nieodgadnione ścieżki internetu zaprowadziły mnie na decor8, Desire To Inspire itp. strony, by już nigdy nie pozwolić o sobie zapomnieć. Od tamtej pory rozwijam swoją wnętrzarską pasję na wiele różnych sposobów. Zaczytuję się we wnętrzarskich magazynach i blogach. Skończyłam studia z zakresu aranżacji wnętrz. Otworzyłam nawet sklep internetowy ze skandynawskim wzornictwemDlaczego styl skandynawski? Ponieważ jest prosty i praktyczny. Niezobowiązujący. Zakochałam się w nim mieszkając kilka miesięcy w Danii, gdzie wszystko jest uporządkowane i dobrze zaprojektowane. Tam też poznałam marki, których produkty można teraz znaleźć w moim sklepie.
Na blogu staram się pokazywać ciekawe wnętrza i architekturę. Umieszczam też fotografie mojego mieszkania, które ciągle przechodzi mniejsze lub większe metamorfozy. Chcę inspirować i dyskutować. Pragnę się rozwijać w tym zakresie, chociaż ciągle brak mi czasu na realizację wszystkich moich pomysłów. Jak to zodiakalny Bliźniak, mam ich milion na sekundę i często spotykam się z dylematem, za co by tu się wziąć w danej chwili. Na szczęście z dnia na dzień zwiększająca się liczba Czytelników mojego bloga mocno mnie mobilizuje do działania. Dzięki, że jesteście!6 komentarzy :