sobota, 7 marca 2015

BlogInTalk - zapowiedź

Hej Blogerzy!

Dacie się zaprosić na kawę? :)

Mam ogromną przyjemność poinformować Was, że szykują się kolejne spotkania blogerów wnętrzarskich! Co to oznacza? Pojawia się kolejna możliwość poszerzenia wiedzy i nawiązania znajomości z osobami podzielającymi naszą pasję! Pozytywne relacje z poprzednich wydarzeń organizowanych przez Blogi Wnętrzarskie bez problemu możecie odnaleźć w sieci, a jestem przekonana, że tym razem będzie jeszcze ciekawiej. Dlaczego?
BlogInTalk to sześć spotkań, sześć miast, sześć województw. 

Naszym celem jest nie tylko integracja, ale też (a może przede wszystkim) wymiana wiedzy, doświadczeń i informacji. Chcemy wspólnie zastanowić się nad rozwojem blogosfery wnętrzarskiej, rozwiać wszelkie wątpliwości, z którymi zmagamy się na co dzień i zmotywować się nawzajem do jeszcze lepszego blogowania! W związku z tym, żeby dyskusja mogła przebiegać sprawnie, liczba miejsc jest ograniczona.


Jeśli wciąż nie do końca wiecie czego się spodziewać, przypomnijcie sobie spotkanie Blogów Wnętrzarskich w listopadzie 2013 roku (klik) i śniadanie na warszawskiej Starówce podczas Wzorów z blogerami w maju 2014 (klik). Czujecie już ten klimat? :)

Gdzie i kiedy odbędą się spotkania?
To zależy od Was! Mam już wstępną listę miast i terminów, ale chciałabym, żebyście ją zweryfikowali - ja się postaram dostosować. 


Oto link do krótkiej ankiety: http://bit.ly/1AnkKow

Jeśli jesteście zainteresowani udziałem w spotkaniu, kliknijcie w link i zostawcie do siebie kontakt. Wystarczy, że uzupełnicie ankietę, a ja sama będę się do Was odzywać. Weźcie pod uwagę, że korespondencja dotycząca poszczególnych miast będzie wysyłana wyłącznie do osób, które są tymi miastami zainteresowane. Jeśli jesteście z Wrocławia, bez obaw, nie będę Was zasypywała ustaleniami dotyczącymi terminu spotkania w Gdańsku.

Jeśli macie ochotę, prześlijcie link do ankiety znajomym blogerom wnętrzarskim. Szkoda, żeby przegapili możliwość integracji w swoim własnym mieście! :)
#blogintalk 

Sponsorami całego cyklu są Śnieżka i Orange - dwie firmy, które już od dłuższego czasu fajnie działają w blogosferze.

Komentarze wrzucajcie na wydarzenie na facebooku: BlogInTalk (klik) :)
Brak komentarzy :