poniedziałek, 19 sierpnia 2013

Przedstawiamy... About Designs

Zapraszamy na kolejny odcinek z cyklu "Przedstawiamy...". O swoim blogu i inspiracjach do pisania opowiada Patrycja z About Designs!
Przypominamy też o możliwości zgłaszania swoich tekstów do cyklu "To już było".


Mam na imię Patrycja, pochodzę z Warszawy. Pół roku temu skończyłam studia licencjackie z architektury wnętrz. W tej chwili określam siebie, jako projektantkę oraz początkującego grafika i fotografa, gdyż z dwóch ostatnich dziedzin zaczynam studia od października.


Pomysł na połączenie tych trzech różnych zainteresowań zrodził się tuż po założeniu bloga About Designs. Chcąc podzielić się swoimi pomysłami, jak urządzić mieszkanie w unikalny sposób, napisać o niezwykłych projektach znanych projektantów oraz fotografować piękne wnętrza wymyśliłam nazwę, która jest połączeniem moich założeń. About Designs to miejsce, w którym znajdziecie wszystko, co wiąże się z projektowaniem wnętrz, architekturą, czy czystym designem. Na blogu umieszczam różnorodne posty, a pomysły na nie rodzą się same :) Moim przekonaniem jest, że czasami wystarczy na coś spojrzeć, rzucić okiem i już wiadomo, że to właśnie to!


Lubię pisać o tym, co przykuwa moją uwagę chcąc podzielić się z innymi swoimi wrażeniami. Blog choć powstał stosunkowo niedawno (w marcu tego roku) cieszy się coraz większym zainteresowaniem, co mnie niezwykle cieszy. Dzięki About Designs poznaję nowych ludzi, którzy mnie inspirują i motywują do dalszych działań.

Wśród nich są oczywiście Blogi Wnętrzarskie, którym chciałabym bardzo podziękować za wyróżnienie i wzięcie udziału w cyklu „Przedstawiamy... About Designs”. :)2 komentarze :