środa, 28 sierpnia 2013

Wydarzenia: MEETBLOGIN Łódź 2013

19 października, podczas Łódź Design Festival, odbędzie się MEETBLOGIN Łódź 2013, czyli zjazd blogerów wnętrzarskich, organizowany przez Ulę Michalak z Interiors Design. To kolejna okazja, by spotkać się na żywo i wymienić doświadczeniami. Skąd pomysł, by integrować właśnie blogosferę wnętrzarską?"Kiedy czytałam o spotkaniach blogerów innych dziedzin, bądź brałam udział w różnych meetingach z blogerami tliła się we mnie myśl o zorganizowaniu takiego eventu dla blogerek/blogerów, którzy dzielą moje zainteresowania. [...] okazało się, że wiele z nich podziela mój pomysł, a nawet kilka przymierzało się do realizacji takiego projektu. [...] Wsparta i zmotywowana wynikami ankiety przeszłam do planowania tego spotkania." - pisze Ula.

Spotkania blogerów podczas tego październikowego weekendu są rozłożone w czasie i przeplatają się z atrakcjami planowanymi w ramach Łódź Design Festival. Będą wykłady, konkursy, warsztaty i wystawy. Raczej nikt nie będzie się w tych dniach nudził.

"Z wielkim entuzjazmem projekt przyjęli organizatorzy Łódź Design Festival, którzy okazali mi wielkie wsparcie i pomoc w organizacji wszystkich spotkań/warsztatów/wykładów. Udostępniają mi sale na terenie festiwalu na te wszystkie wydarzenia zjazdu."

Dokładny plan znajdziecie na facebookowej stronie wydarzenia, a teraz zdradzę tylko, że też coś dla Was przygotowuję na sobotni wieczór.

Zgłoszenia należy wysyłać na interiorsdesign.blog@gmail.com.

Do zobaczenia!1 komentarz :

  1. Gratuluję super pomysłu i życze powodzenia ! ! !

    OdpowiedzUsuń