poniedziałek, 30 listopada 2015

BlogINtalk 2015

Wielkimi krokami zbliża się zima, więc to dobry moment, by podsumować największe przedsięwzięcie Blogów Wnętrzarskich z tego roku - BlogINtalk, czyli serię spotkań blogerów wnętrzarskich w siedmiu miastach Polski.


Kraków, Katowice, Wrocław, Gdańsk, Poznań, Szczecin, Warszawa - zajrzyjcie do relacji z każdego miasta, by sprawdzić listę uczestników. Na blogi wszystkich gorąco Was zapraszamy! Znajdziecie na nich również wiele relacji podsumowujących nasze spotkania. Bardzo nam miło czytać tyle pozytywnych słów!

"Miałam okazję wziąć udział w dwóch spotkaniach BlogINtalk - oba równie ciekawe i motywujące. Mam nadzieję, że to nie ostatnie spotkania, w jakich miałam możliwość uczestniczyć, bo w tym zabieganym świecie przydaje się taki kop motywacyjny, jakim był BlogINtalk. Dzięki temu ma się to poczucie, że oprócz pracy jest jeszcze inne, blogowe (lepsze) życie. Dobra robota:)" Jola D-K

"Autorkom najbardziej nawet poczytnych blogów wnętrzarskich daleko do gwiazdorzenia, pychy i otwartej rywalizacji o popularność. To po prostu życzliwe, otwarte dziewczyny, które chętnie dzielą się doświadczeniami i wiedzą. Świetnie jest przekonać się o tym na własnej skórze" Ola z Dream up your space

Swój wkład w rozwój wydarzeń mieli również sponsorzy.

Orange zorganizowało konkurs tylko dla uczestników spotkań. Nagroda, telefon Sony Xperia Z3, powędrowała już do dziewczyn z bloga W jak Wnętrze za post Inteligentny dom bez remontu.
Śnieżka natomiast przygotowała dla wszystkich zestawy do DIY z drewnianymi elementami i różnymi kolorami farb, by dostarczyć blogerom narzędzi do tworzenia nowych ciekawych treści.
Z hahtagiem #blogintalk na instagramie pojawiły się aż 162 zdjęcia:

 


Mamy nadzieję, że w przyszłym roku również będziemy mieli okazję się spotkać, chociaż już w zupełnie innej formie. BlogINtalk w 2015 miało na celu zintegrowanie lokalnych społeczności blogerów. Teraz, gdy już mieliśmy okazję się poznać, pora zrobić krok dalej.
5 komentarzy :

 1. Tegoroczne spotkania były super, ciekawa jestem jaką formę przyjmą w roku 2016. :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Jeszcze raz Wam dziękuję za możliwość wzięcia udziału w spotkaniu, było pełne pozytywnej energii i motywacyjne. Nie mogę się doczekać kolejnych :D
  Pozdrawiam ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Dzięki za to spotkanie, mam nadzieję, że w przyszłym roku spotkamy się ponownie (tym razem w jakimś fajniejszym miejscu w Krakowie:) - polecam się do wskazania dobrej do takich wydarzeń przestrzeni :))) Serdecznie pozdrawiam
  Olka

  OdpowiedzUsuń
 4. Super, że dziewczyny mogłyście uczestniczyć w takim fajnym wydarzeniu.Na pewno jeszcze nie raz się spotkacie.Tego Wam życzę.Pozdrawiam serdecznie :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. To była wielka frajda Was wszystkich poznać 😊 nie możemy się już doczekać co przyniesie kolejny rok! :D

  OdpowiedzUsuń