piątek, 26 czerwca 2015

BlogINtalk: Poznań

Poznań, 21 czerwca 2015 | Dobre praktyki przy współpracy z markami

Judyta Cempel-Jarzyńska - art-styl-deco.blogspot.com [IG]
Marta Chmielecka - bosydom.blogspot.com [FB] [IG]
Magda Szubarczyk - cosestetycznego.com [FB] [IG]
Jagoda Kutkowska - lovingit.pl [FB] [IG]
Anita Rackowiak-Kołodziejczyk - nitkadesign.blogspot.com [FB] [IG]
Ilona Poraj-Rożańska - pomidorkikoktajlowe.blogspot.com [IG]
Magda Motrenko - wnetrzazewnetrza.pl [FB] [IG] 

sponsorzy: Orange i Śnieżka

Jakie są dobre praktyki przy współpracy z markami? Jakie zwyczaje przyjęły się w blogosferze? O czym zawsze warto pamiętać? Na pewno o tym, że po drugiej stronie, tej reprezentującej firmę, też siedzi człowiek. Osoba, która ma jakieś cele i swoje zadania. Osoba, która też może się pomylić. Myślę, że jeśli będziemy o tym pamiętać, reszta powinna pójść gładko :)

Podstawą do wspólnych działań jest wzajemny szacunek. 
Jeśli firma nie odpisuje, może warto się przypomnieć. Jeśli firma nie przystaje na nasze warunki, mówimy "trudno" i przybijamy piątkę przy najbliższej okazji - może następnym razem okoliczności się zmienią i będziemy mogli przeprowadzić jakiś projekt wspólnie. Zawsze warto rozmawiać, nigdy nie warto się obrażać. Szkoda życia na negatywne emocje! :)

Na spotkaniu mówiłyśmy jeszcze o szybkim odpisywaniu na wiadomości, o indywidualnym podejściu do każdej współpracy czy o statystykach Google Analytics, z których firmy chętnie korzystają. Dzieliłyśmy się też swoimi doświadczeniami i motywowałyśmy wzajemnie.

Mam nadzieję, że każda z uczestniczek wyniosła z tego wspólnego popołudnia coś wartościowego dla siebie!Brak komentarzy :

Prześlij komentarz