sobota, 6 czerwca 2015

Nie przegap! [maj]

W maju obserwowałam, które wpisy na forum Blogów Wnętrzarskich cieszyły się Waszym zainteresowaniem i na tej podstawie przygotowałam listę postów, których zdecydowanie nie można przegapić! 


..., Garderoba wnętrz
Tym gdańskim wnętrzem do wynajęcia warto się inspirować! Jak widać, nie trzeba wstawiać starej wersalki po prababci i, w ostatniej chwili uratowanych przez wyrzuceniem, używanych szafek szwagra. Można to zrobić lepiej! Ten link dedykuję wszystkim osobom, które wynajmują swoje mieszkania. 

Geometryczne wzory z prostych kafli, Architekt na szpilkach
Choć moda na nieciekawe dekory na kaflach ciągle nie przemija, pojawił się już nowy trend na minimalistyczne jednobarwne wykończenie. Czy jest jakiś złoty środek pomiędzy tymi rozwiązaniami? Jak najbardziej! Można stworzyć ciekawy wzór z najprostszych kafli. Pisała już o tym kiedyś Ola z bloga FUEL [LINK], a teraz kolejne inspiracje znajdziecie u Kasi.

Co się kryje pod schodami? Pastelowa kropka
Przestrzeni nigdy dosyć! Warto wykorzystać każdy fragment domu. Bo czemu miejsce pod schodami miałoby się zmarnować? Jeśli nie macie pomysłu, co moglibyście zrobić u siebie, zajrzyjcie do tego postu.

Detal ma znaczenie - szybkie przemiany we wnętrzach, MLS blog
Przemalowanie frontu szafki czy wymiana poduszek - drobnymi zmianami można wiele zdziałać. Jeśli nie wierzycie, koniecznie zobaczcie zestawione ze sobą zdjęcia przed i po. Detal naprawdę ma znaczenie!

DIY jak zrobić betonową doniczkę, Design or breakfast
Prosty projekt, z którym na pewno sobie poradzicie. Jeśli lubicie surowy wystrój i betonowe dodatki, spróbujcie swoich sił z betonowymi doniczkami. Magda wszystko bardzo dokładnie opisała i odpowiada na Wasze wątpliwości.

DIY podstawa lampy, Zoyka Home
Czasem nie wierzę, że z niektórymi rzeczami da się jeszcze cokolwiek zrobić. Podobnie miałam z tą lampą. A jednak małe malowanie dokonało cudu! To jest prawdziwa moc DIY!

Moje mieszkanie - mały balkon, Refreszing
Sezon letni w pełni! Jeśli nie wierzycie, że z Waszym balkonem cokolwiek da się jeszcze zrobić, zajrzyjcie tu koniecznie. Zobaczycie, jak niskim nakładem finansowym da się przeprowadzić zupełną metamorfozę! Inspirujcie się i działajcie, lato nie będzie trwało wiecznie. Ale pamiętajcie, by nie zaszaleć za bardzo - balkon swoim wystrojem powinien pasować do otoczenia.

DIY stół z desek własnoręcznie zrobiony, Home on the Hill
Myśleliście kiedyś, by zrobić stół? Może wydaje się to teraz abstrakcją, ale właściwie... czemu nie? Pod linkiem cała instrukcja, jak sprostać temu zadaniu. Jeśli jeszcze nie jesteście przekonani, może piękne zdjęcia zamieszczone w poście Was zmotywują do działania.

Pokój dziecka z łóżkiem na antresoli, Wikilistka
Mały pokój dla dziecka to częsty problem, z którym muszą się zmierzyć rodzice. Jak temu podołać? Łóżko na antresoli może być dobrym pomysłem! Ale zerknijcie też na pastelowe dekoracje, które cudownie dopełniają przestrzeń. 

Miłej lektury! :)


2 komentarze :

  1. Love it! Cudnie! Zapraszam również na wyjątkowe wydarzenie Design Udomowiony, gdzie znajdziesz wiele ciekawych inspiracji wnętrzarskich! :))))))

    OdpowiedzUsuń