piątek, 20 września 2013

Rady dla początkujących: Spotkania #10

Ciekawe posty, piękny szablon, otwarcie na czytelników - to klucz do sukcesu. To już wiemy. Jest jednak coś jeszcze, co ma duże znaczenie dla rozwoju naszej blogosfery. Coś, dzięki czemu naprawdę przestajemy być anonimowi. Chodzi oczywiście o spotkania blogerów.

Okazji są tysiące, warto z nich korzystać. Spotkania to nie tylko dobra zabawa, ale też szansa na nawiązanie bliskich znajomości z ludźmi, którzy podzielają nasze pasje. Możliwość wymienienia się doświadczeniami. To też wielka dawka energii i motywacji do dalszego rozwoju! Wspólne rozważania, dyskusje, pytania, rozmowy... Może właśnie podczas któregoś ze spotkań wymyślimy nową formę współpracy między blogami. Musimy się wspierać. Bo jeśli nie na siebie, to na kogo możemy liczyć? Jesteśmy blogerami wnętrzarskimi, gramy w jednej drużynie. To wystarczający powód, by chcieć wyjść zza monitorów i poznać się bliżej.


Jutro o tej godzinie w Warszawie rozpocznie się spotkanie Blogów Wnętrzarskich. Miły wieczór w doborowym towarzystwie. Nasze pierwsze spotkanie integracyjne. Mam nadzieję, że to dopiero początek wielkiej wspólnej przygody. Mamy do omówienia kilka kwestii, ale głównym celem jest wzajemne bliższe poznanie.

Z racji formy tego spotkania, musieliśmy wprowadzić poważne ograniczenie liczby uczestników. Informacja została rozesłana drogą mailową, a o przyjęciu na listę decydowała kolejność zgłoszeń. Jeśli prowadzisz bloga i chciałabyś/chciałbyś przyjść w sobotę wieczorem na spotkanie w Warszawie, skontaktuj się z nami mailowo. Istnieje możliwość, że któryś z uczestników w ostatniej chwili będzie musiał zmienić plany i zwolni Ci swoje miejsce. Jednak niczego nie możemy obiecać.

Tym, którzy z różnych przyczyn nie mogą jutro z nami być, obiecujemy, że nie jest to ostatnia okazja do wspólnego spotkania. Z pewnością takie wydarzenia w Warszawie będą jeszcze miały miejsce. W październiku natomiast odbędzie się MEETBLOGIN organizowane w Łodzi przez Ulę z bloga Interiors Design.
Jeśli chcielibyście, aby podobne spotkania blogerów wnętrzarskich odbywały się również w innych miastach, piszcie. A jeśli macie wątpliwości, czy warto czasem wyłączyć komputer, poczekajcie na naszą fotorelację :)

A oto firmy, które przyczyniły się do organizacji jutrzejszego spotkania:
Drodzy Blogerzy, do jutra!3 komentarze :

 1. O rany!, Nie mogę się doczekać!!!
  Do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja niestety nie mogłam tym razem do Wwy. Wrzesień mam zakręcony ale może następnym razem. Życzę udanej zabawy i czekam na fotorelację :-)

  OdpowiedzUsuń
 3. Pozdrawiam, bawcie się grzecznie w Warszawie ;-)

  OdpowiedzUsuń