niedziela, 22 września 2013

Spotkanie Blogów Wnętrzarskich

Pierwsze Spotkanie Blogów Wnętrzarskich za nami. Prawie dwa miesiące przygotowań, pisania maili i rozmów ze sponsorami. Ale wreszcie nadszedł ten dzień. Nerwowe szykowanie prezentów, drukowanie plakatów i dreszczyk emocji czy ktokolwiek się pojawi.

No i się pojawiły. Blogerki. Same kobiety, więc towarzystwo idealne dla rodzynka blogosfery wnętrzarskiej. I to jakie kobiety. Sami zobaczcie:

Magda i Paula z www.cosestetycznego.com

Osobiście preferuję Magdę. To moja żona, więc wiadomo dlaczego.

Głównie rozmawialiśmy, bo na pogaduchy się spotkaliśmy. Każda blogerka powiedziała coś o sobie. Nie było łatwo, bo wszyscy pozostali gęsto dopytywali o pikantne szczegóły z działalności bloga. Po milionie dygresji i miliardzie minut (czyli po jakiś dwóch godzinach) przeszliśmy do prezentów. Naprawdę bardzo miło za samą obecność otrzymać cały pakiet podarunków. 
Welcome gifty przygotowane przez Casa Biancę i Wymarzone Wnętrze przestały się czuć samotne. Liczne grono prezentów wzmocniły firmy Home&You, Kapibara oraz Scandi Shop.
Sporą satysfakcją było dla mnie patrzenie na dorosłe kobiety, które w towarzystwie podarunków zamieniły się w dzieci, które wyciągają w wigilię prezenty spod choinki :). Do tego pyszna kawa (ufundowana przez marki Kratki.pl oraz Roca), która wyszła spod ręki baristycznych mistrzów w Bilym Konicku. Każdy mój dzień mógłby tak wyglądać.

Ale jaki sens ma opisywanie tego wszystkiego? Blogi wnętrzarskie bazują na fotografiach, więc i w przypadku spotkania nie może być inaczej. Nieobecni mogą zobaczyć co się działo, obecni przekonać się, że nie śnili. Zapraszam na relację fotograficzną!

 

Mnie się podobało, ale jako organizator nie jestem wiarygodny. Chcecie więcej takich spotkań?


www.kratki.pl www.roca.pl www.home-you.com www.kapibara.com.pl www.pracowniaewa.pl www.wymarzonewnetrze.com www.scandishop.pl www.casabianca.pl13 komentarzy :

 1. Chętnie dołączę nastepnym razem

  OdpowiedzUsuń
 2. Pytanie - pewnie, że chcemy! Wielcy nieobecni powinni żałować, że nie przyszli.

  OdpowiedzUsuń
 3. Było wesoło, inspirująco i motywująco. Oby więcej takich spotkań i takich ludzi pełnych energii i pasji. Dziękuję i pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. No ja też następnym razem chętnie dołączę, nawet i do Wawy może się wybiorę, chyba że sami do Krakowa zawitacie :) Tym razem nie miałam jak.

  OdpowiedzUsuń
 5. Cześć Dziewczyny i Chłopaku - bardzo Wam dziękuję za wspaniałe spotkanie. Jego jedynym minusem było to, że tak szybko się zakończyło. Dziękuję też wszystkim sponsorom za wspaniałe prezenty;) Pozdrawiam Was wszystkich serdecznie i do zobaczenia!

  OdpowiedzUsuń
 6. Bardzo fajne spotkanie i jak widać jest mnóstwo tematów do rozmowy - oby takich więcej :)

  OdpowiedzUsuń
 7. na kolejne bardzo chętnie - świetna inicjatywa powtórzmy to w szerszym gronie:))koniecznie:)))))))))))))

  OdpowiedzUsuń
 8. Ja tez bym chętnie wzięła udział ;)

  OdpowiedzUsuń
 9. Fajna ekipa się zebrała :) Szkoda, że nie mogłam być w takim gronie...może kiedyś...

  OdpowiedzUsuń
 10. Ja również baaardzo dziękuję i następnym razem siedzę do saaameeego końca :) pozdrawiam !! :)

  OdpowiedzUsuń
 11. Fajne są takie spotkania bo można bliżej poznać osoby, które zna się wirtualnie :)

  OdpowiedzUsuń
 12. ja kończę budowę domu i zaczynam z urządzanie przyda się wiele inspiracji zostaję na dłużej. Spotkanie widać po zdjęciach owocne. Kiedy następne :)

  OdpowiedzUsuń