WZORY Z BLOGERAMI


Już wkrótce, bo 24 maja, piętnastu najlepszych blogerów z całej Polski przyjedzie do Warszawy w celu wyłonienia najlepszego wystawcy na Warszawskich Targach Designu WZORY. Jak powszechnie wiadomo, blogerzy obcują z designerskimi rzeczami na co dzień i są na bieżąco z najnowszymi trendami. Nauczeni doświadczeniem wiedzą, który produkt warto polecić. Dlatego wybierając wystawcę będą zwracać uwagę na jakość wykonania i ponadczasowe wzornictwo. Czeka ich nie lada wyzwanie, gdyż spodziewamy się na Targach firm oferujących naprawdę wyjątkowe produkty. Jeśli nie wierzycie, sprawdźcie sami TUTAJ.


Choć głównym zadaniem uczestników Wzorów z blogerami będzie wręczenie nagrody najlepszemu wystawcy, nie zabraknie czasu na dodatkowe atrakcje. Blogerzy wezmą udział w warsztatach fotograficznych czy moodboardowych i będą mogli uczestniczyć w licznych dyskusjach dotyczących swojej blogowej pasji. Czeka ich również spotkanie z jednym z najlepszych reportażystów młodego pokolenia, Filipem Springerem.

Dodatkowo jako organizatorzy wydarzenia zapraszamy wszystkie dzieci na warsztaty z projektowania wnętrz, które odbędą się o godzinie 13.30 w części dla dzieci.

Organizatorzy:
Aleksandra Cupek - Apetyczne Wnętrze
Magda Motrenko - Wnętrza Zewnętrza
Piotr Motrenko - Blogi Wnętrzarskie

Skład naszego jury:


Główny patron wydarzenia:

Sponsor główny:

Patron merytoryczny:

HASH.FM

Patroni medialni:
Świat Rezydencji Wnętrz i Ogrodów // Dobry Dom // Domosfera


1 komentarz :