piątek, 8 maja 2020

Zamykamy Blogi Wnętrzarskie

Raczej nie jest tajemnicą, że projekt Blogi Wnętrzarskie skończył się już jakiś czas temu. Pora powiedzieć to sobie oficjalnie. Agregator blogowy, tak przydatny kilka lat temu, w 2020 roku nie jest już potrzebny - nowe wpisy blogowe śledzimy dziś dzięki social mediom i newsletterom.

Dzięki Blogom Wnętrzarskim poznaliśmy wiele utalentowanych blogerów, nawiązaliśmy wieloletnie znajomości (wiemy, że Wy także!) i wartościowe współprace. Nasza misja tutaj się kończy. Strona wkrótce przestanie istnieć.

Ale to nie znaczy, że przestajemy zajmować się wnętrzami. Wręcz przeciwnie! Działamy na YouTube, na blogu Wnętrza Zewnętrza oraz zajmujemy się fotografią wnętrz. Prowadzimy także sklep internetowy Fido Design z katolickimi prezentami do domu. Dziękujemy, że byliście z nami. Do zobaczenia w innych miejscach w sieci i offline :)

Magda i Piotr

2 komentarze :

  1. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Hương Lâm chuyên dịch vụ cho thuê máy photocopy màu hoặc bán máy photocopy màu uy tín, giá rẻ tại TP.HCM và giải đáp máy photocopy nào tốt nhất cũng như link download driver toshiba 456 chính xác.

    OdpowiedzUsuń
  2. Zapraszam na nowy portal poświęcony inspiracji i tematyce wnętrz -> https://hometa.pl/

    OdpowiedzUsuń