czwartek, 7 maja 2020

Plakat na chrzest

Powoli sytuacja na świecie się normuje. Lada moment chrzty będą organizowane tak jak dawniej. Dlatego pojawia się pytanie - co sprawdzi się jako prezent dla małego dziecka? Oczywiście plakat, który będzie nie tylko ładną ozdobą wnętrza, ale też piękną pamiątką tego wyjątkowego dnia.

 prezent na chrzestOdpowiedni prezent na chrzest często spędza gościom sen z powiek. Co kupić, by nawiązać do religijnego charakteru uroczystości, a zarazem wyróżnić się na tle innych pamiątek. Na szczęście w dobie internetu coraz prościej dotrzeć do lokalnych artystów i rękodzielników, którzy tworzą wyjątkowe dewocjonalia. Również dostępne plakaty są dzisiaj zupełnie inne niż dwadzieścia czy czterdzieści lat temu. O ile wiecie, gdzie szukać!


W sklepie internetowym FIDO design są dostępne plakaty z grafikami różnych autorów. Są anioły - kolorowe akwarelowe i czarno-białe tworzone piórkiem, a następnie zeskanowane i powielone w formie plakatów. Są też wzory tworzone komputerowo przez najzdolniejszych polskich grafików. Plakat z Maryją, plakat ze Świętą Rodziną, plakat z Arką Noego... Każdy z tych motywów będzie dobrym wyborem na chrzest.

Brak komentarzy :

Prześlij komentarz