poniedziałek, 11 sierpnia 2014

Śniadanie na blogach #4

Śniadanie na blogach to cykl, który publikuję bladym świtem w każdy poniedziałek. To w zasadzie kilka linków, do których polecam Wam zajrzeć przy porannej kawie :)

1. W domu Kasi, a konkretniej w pokoju jej córki, zmiany. Zwróćcie szczególną uwagę na ekstra pościel! http://my-full-house.com/rosniemy

2. Jeżeli w swoich domach i mieszkaniach potrzebujecie jakiejś zmiany, to koniecznie przeczytacie ten post: http://my-homeonthehill.blogspot.com/2014/08/7-sposobow-na-szybkie-odmienienie.html. Jest to 7 rad, jak w prosty i szybki sposób odświeżyć swoje wnętrze!

3. Uwielbiam dobrze wykorzystaną przestrzeń. Ten post jest świetnym przykładem, jak 32 metry kwadratowe mogą wyglądać na dużo, dużo więcej: http://shekoku.blogspot.com/2014/08/may-loft-na-poddaszu.html.

4. Jeżeli chcielibyście mieć w domu świeże zioła, to zerknijcie tutaj: http://fotobloo.blogspot.com/2014/08/jak-hodowac-zioa-w-domu.html. Wczytajcie się w komentarze - czytelnicy Oli mają dużo przydatnych rad ;)

5. Dziś poniedziałek, więc większość z was po weekendzie wraca do pracy. Dla tych, którzy pracują z domu przydatny post o tym, jak ciekawie urządzić własne biuro: http://wnetrzarski.blogspot.com/2014/08/urzadzamy-domowe-biuro.html

Mam nadzieję, że wystarczyło Wam wpisów na całe śniadanie. Jeśli nie, to koniecznie wchodźcie na mój fanpage - tam też wrzucam sporo ciekawych linków :)


2 komentarze :

  1. W moim wypadku to było już raczej południe na blogach ;), miło było je odwiedzić, niektóre dopiero poznać. Zawsze to garść nowych inspiracji :)
    Miłego dnia :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Dobrze, że jest ktoś taki jak Ty i poleca blogi wnętrzarskie, z których można wiele się dowiedzieć.
    Można też zaczerpnąć nowych inspiracji i dzięki temu dokonać metamorfozy w swoim domu.

    OdpowiedzUsuń