poniedziałek, 4 sierpnia 2014

Śniadanie na blogach #3

Śniadanie na blogach to cykl, który publikuję bladym świtem w każdy poniedziałek. To w zasadzie kilka linków, do których polecam Wam zajrzeć przy porannej kawie :)

1. Wejdźcie i bez czytania tekstu zgadnijcie, gdzie zostały zrobione te zdjęcia: http://myscandinavianhome.blogspot.com/2014/07/a-beautiful-german-boat-house-on-baltic.html O dziwo nie jest to Skandynawia :)

2. Dwa tygodnie temu pisałem o akcji charytatywnej dziewczyn z Roomor. Zobaczcie ich fotorelację z przekazania prezentów podopiecznym Fundacji Gajusz: http://roomor.blogspot.com/2014/07/design-z-sercem-fotorelacja-z-paacu.html

3. Ten post jest dla mnie szczególnie istotny, bo tylko ja wiem ile sił kosztowało mnie spakowanie witryny do samochodu, a potem wniesienie jej do mieszkania na trzecim piętrze! Zobaczcie nasz najnowszy zakup: http://www.wnetrzazewnetrza.pl/2014/07/pojechalismy-po-ozko-wrocilismy-z.html :)

4. W mieszkaniu Magdy od kilku tygodni trwa remont. Jedną ze zmian jest przemalowanie mebli na biało. Zobaczcie jak to zrobiła, bo wszystko przebiegło bardzo profesjonalnie: http://simplyhomeabout.blogspot.com/2014/08/jak-pomalowac-drewniane-meble-na-biao.html

Czy dodalibyście do tej listy jeszcze jakieś wpisy? ;)


1 komentarz :

  1. piękne skandynawskie surowe wnętrza, uwielbiam na nie patrzeć, nie wiem czy mieszkając w nich dobrze bym się czuła ;))


    www.cudnemeble.pl

    OdpowiedzUsuń