czwartek, 8 maja 2014

Nowe Blogi Wnętrzarskie

Jak pewnie większość z Was zauważyła, od zeszłego tygodnia Blogi Wnętrzarskie zmieniły swój wygląd. Chcę byście czuli się tutaj jak w domu, dlatego przygotowałem krótki opis tego, co znajduje się na stronie głównej bloga :) Jeżeli coś jest niejasne, to śmiało pytajcie w komentarzach!


1. Jedynka to przekierowanie do fanpage'a Blogów Wnętrzarskich. To wciąż największy profil w mediach społecznościowych, który obsługuję, więc to tam najczęściej wrzucam linki do postów, które chciałbym wyróżnić.

2. Pod grafiką z ptaszkiem kryje się Twitter. W czasach spadającego zasięgu postów na Facebooku to między innymi tam chciałbym przenieść część działalności w społecznościach. Zachęcam do obserwowania profilu, bo zamierzam położyć duży nacisk na wrzucanie ciekawych linków.

3. Google+ to googlowski odpowiednik Facebooka. Mimo, że wciąż jest mało popularny, to ma szanse dużo zyskać w najbliższych miesiącach. Między innymi dzięki Wam wszystkim, pod warunkiem, że profil Blogów Wnętrzarskich będziecie dodawać do swoich kręgów ;)

4. Czwórka to mój prywatny blog, gdzie wrzucam kawałki swojej twórczości niezwiązanej z wnętrzami. Z okazji nowego szablonu Blogów Wnętrzarskich również Piotr pisze doczekało się odświeżonego designu strony.

5. Pięć to Instagram. Wrzucam tam zarówno moje zupełnie prywatne zdjęcia, jak i te związane z działalnością w blogosferze. Jeżeli chcecie mnie poznać trochę bliżej, to stanowczo zachęcam do obserwowania mojego profilu ;)

6. Pod szóstką znajdą się moje relacje ze spotkań blogerów, ale też przekierowania to tekstów i opinii innych osób. Nic nie napędza mnie do działania bardziej, niż ciepłe słowa osób, które uczestniczyły w organizowanych warsztatach czy prelekcjach!

7. Pod siódemką znajdzie się wciąż przygotowywana lista blogów. Chcę by była ona czytelniejsza i łatwiejsza w obsłudze niż dotychczasowa.

8. Po kliknięciu ósemki będziecie kierowani do gadżetu z najnowszymi wpisami z różnych blogów. Strona jest jeszcze w przygotowaniu, ale bez obaw - niebawem wróci i mam nadzieję, że dalej będzie Wam dzielnie służyła :)

9. Dziewiątka to zalążek forum wnętrzarskiego, które usiłuję budować pod postacią grupy na Facebooku. Zachęcam do dołączania, zadawania pytań i wyrażania swojej opinii!

10. Symbol oznaczony dziesiątką, to nic innego, jak popularne "czytaj dalej" :) Zachęcam do rozwijania wszystkich postów, bo często wewnątrz kryje się mnóstwo wspaniałych rzeczy!

Mam nadzieję, że wszystkie opisy są zrozumiałe. Trzymam kciuki, by nowy design strony cieszył Was tak bardzo jak mnie. Za pomoc w jego przygotowaniu dziękuję Oli z Apetycznego wnętrza, która po raz kolejny okazała się królową grzebania w kodzie strony :)5 komentarzy :

 1. Super zmiany!
  Pozytywne pozdrowienia z www.decustyle.blogspot.com :D

  OdpowiedzUsuń
 2. No właśnie kilka dni temu zauważyłam tą zmianę - jak dla mnie super! Blog wygląda bardzo czytelnie, prosto i nowocześnie - to lubię :)

  Ad. pkt. 3 - ciekawe jak z czasem rozwinie się googlowski odpowiednik Facebooka :) Profil Blogów Wnętrzarskich dodany do moich kręgów. Zapraszam do dodania i obserwowania zarówno mojego bloga:
  http://przebudowadomu.blogspot.com

  Pozdrowienia ze słonecznego Krakowa!
  Basia.

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany bardzo na PLUS - ogromny PLUS :) świetna grafika, ukłony w stronę Oli :) bardzo czytelnie, fajna kolorystyka. Podoba mi się :) Pozdrawiam serdecznie :))))

  OdpowiedzUsuń
 4. Pozytywne zmiany :) Wszystko dla użytkownika :)

  OdpowiedzUsuń