poniedziałek, 12 maja 2014

To już było: Artystyczny rozgardiasz!Dziś w cyklu "To już było" trochę pozornego chaosu, ale zamkniętego w bardzo stanowczych ramach. Zapraszam na post z bloga Weroniki Szwiec
*     *     *


W ŻYCIU KAŻDEGO PROJEKTANTA PRZYCHODZI CZAS NA PROJEKTY MISZMASZ-OWE... CZYLI W PENTHOUS-E NA OSTATNIM PIĘTRZE BUDYNKU POJAWIA SIĘ ZDOBNY Z KAMIENIA KOMINEK WYJĘTY WPROST Z KAMIENNEGO PAŁACU ZESTAWIONY Z NOWOCZESNYM MALARSTWEM NICZYM FRESKI MICHAŁA ANIOŁA W PRZESŁAWNEJ KAPLICY SYKSTYŃSKIEJ.

Zapraszam do zapoznania się z inspirującym nieładem artystycznym. Gdzie błękit zestawiony jest z bilą, biel z czerwienią a czerwień ze złotem. Zawrotną ilość rozpychanych po całym mieszkaniu kolorów przyprawiają o zawrót głowy. Niewątpliwie to tąpnięcie może wytrzymać osoba która ma kontakt ze sztuką na co dzień. I to taką bardzo... zakręconą sztuką;)

Wrzucam inspiracje nie pod osąd jednak żeby zapoznać się ze spojrzeniem innym projektantów. Oraz innych inwertorów. Niewątpliwie oczekiwania mieszkańca wykreowały tutaj świat bardzo osobisty, lekko irracjonalny... Zapoznajcie się ze zdjęciami. Jeżeli posiadacie takie szaleństwa w swoich głowach to zapraszam do współpracy z Przedsiębiorstwem Projektowym Weronika Szwiec oraz z www.taniewnetrza.pl.

7 komentarzy :

 1. Rewelacja odnalazłabym się w takiej przestrzeni:)

  OdpowiedzUsuń
 2. Ja np. cenię spokój i odnajduję się tutaj :)
  http://okazjedeweloperskie.pl/x.php/2,224/Wnetrze-made-in-Skandinavia.html

  OdpowiedzUsuń
 3. brakuje mi puf ale to szczegół.We wnętrzu powinien panować spokój :) Ale kolorowość nie zaszkodzi.Tu wnętrze i meble pokazane w słonecznym dniu a jak w pochmurne i zimowe ? :)

  OdpowiedzUsuń
 4. fresk na suficie? czemu nie...:)

  OdpowiedzUsuń
 5. odważnie.

  www.whitebunnycloset.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Cieszę się, że podobają się newsy wygrzebane z innego kontynentu;)

  OdpowiedzUsuń
 7. Najbardziej spodobał mi się ten korytarz z obrazami <3
  Jeszcze piękniejszy byłby dom - pracownia, marzę o takim
  http://ja-godzianka.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń