niedziela, 27 kwietnia 2014

Jak w prosty sposób możesz odmienić swoją łazienkę?

Co zajmuje dużo miejsca w kabinie? Co pokrywa się kamieniem i jest trudne w czyszczeniu? Wielkie baterie prysznicowe! Wiecie, że one wcale nie muszą tak wyglądać? Chciałbym dzisiaj pokazać wam proste rozwiązanie, które może przyczynić się nie tylko do zwiększenia estetyki łazienki, ale też do polepszenia komfortu kąpieli.Moduł podtynkowy KLUDI FLEXX.BOXX

Jak to działa? Nic skomplikowanego! Jest to niewielka konstrukcja mocowana w ścianie, która jest zarówno wodo-, jak i dźwiękoszczelna. Jej montaż wcale nie jest skomplikowany. Możecie zobaczyć na filmieCo ważne, unikalna konstrukcja pozwala na wymianę elementów zewnętrznych w dowolnym momencie, bez konieczności kucia ścian.


Technologia ta i jej walory użytkowe zostały docenione przez specjalistów i KLUDI FLEXX.BOXX otrzymało międzynarodową nagrodę Plus X Award za wyjątkową jakość i funkcjonalność produktu.

Jeśli więc macie w perspektywie wykończenie swojej łazienki, warto zapoznać się z opublikowanym przez KLUDI katalogiem ilustrującym gotowe schematy rozwiązań podtynkowych. Może to pozwoli wam się zainspirować do stworzenia czegoś pięknego! 
4 komentarze :

  1. Fantastyczne te baterie, eleganckie i przede wszystkim doskonale się wkomponowują :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Minimalistyczny styl + elegancja to to czego potrzebuję :)

    OdpowiedzUsuń