środa, 17 lipca 2013

Wydarzenia: Gryfice, Rewal, Roca

Dwa tygodnie temu, dzięki uprzejmości firmy Roca i agencji reklamowej S4, w Rewalu spotkała się grupa blogerów. Spotkanie ciekawe, owocne i bardzo integrujące, dlatego warto o nim powiedzieć, by nie odeszło w zapomnienie.

Chociaż zakwaterowani byliśmy przy samej plaży i nie mielibyśmy nic przeciwko, by spędzić nad morzem cały dzień, pojechaliśmy do fabryki wanien w nieodległych Gryficach. Słuchaliśmy, poznawaliśmy, wymienialiśmy spostrzeżenia. Zostaliśmy oprowadzeni po całej hali produkcyjnej, dzięki czemu żaden etap powstawania wanien nie jest już dla nas zagadką. Na koniec, gdy wydawałoby się, że wiemy już wszystko, zostaliśmy zaproszeni do przetestowania wanien z hydromasażem. Jacuzzi szybko wypełniło się miłośnikami wnętrz. Co tu dużo mówić? Dobrze się czasem spotkać w takim doborowym towarzystwie!

aranzstudiownetrz.blogspot.com
Proces powstawania wanny akrylowej jest fascynujący. Gotowa forma powstaje w 5 minut. Zobaczenie na własne oczy, jak z niewielkiego skrawka rodzi się gotowy produkt, bardzo pobudza wyobraźnię i chętnie podjęłabym się zaprojektowania chociażby niewielkiej wanny. - pisała potem Aśka z Aranż Studio Wnętrz. - Na hali mogliśmy zobaczyć wannę, która dopiero pojawi się w sprzedaży. Może się powtarzam ale użyję jej na 100% w najbliższym projekcie. Dobrze, że Roca zdecydowała się na produkcję tak nietypowego kształtu.

swiatjagodowy.blogspot.com
Spodziewałam się wielkiej taśmy produkcyjnej, a zamiast tego zobaczyłam masę ludzi, którzy ręcznie wygładzali wszelkie niedoskonałości materiału, a każdą wannę traktowali z sercem. To może brzmi trochę głupio, ale naprawdę miałam dokładnie takie odczucia. Wciąż nie mogę wyjść z wrażenia, że wanny w procesie produkcyjnym są aż tak dopieszczane. Każda dziurka, każda rurka, nawet to małe logo - to wszystko wymaga, by jakiś człowiek poświęcił naszej wannie sporo swojej uwagi. - zauważyła Magda z bloga Wnętrza Zewnętrza. Wielka szkoda, że na hali produkcyjnej nie można było używać aparatów!

www.paulinazuraw.blogspot.com
Absolutnie fantastyczne kształty, linie, formy; unikalna prostota i funkcjonalność. Żeby tylko nasze łazienki były większe (!) - pisała Joasia z Blok pełen wnętrz. A Kasia z My loft story podsumowała: bardzo fajne doświadczenie, bardzo dobry design i co dla mnie najważniejsze - projektowanie w duchu eco friendly.

swiatjagodowy.blogspot.com
Jagoda: Powiem jedno - zaczynam odkładać na taką wannę ;-)

swiatjagodowy.blogspot.com
Zaś Paulina stwierdziła, że to było wspaniałe kilka dni nad polskim morzem. 
Chyba wszyscy się z nią zgadzamy!

www.paulinazuraw.blogspot.com


Blogerzy obecni na wydarzeniu w Gryficach:
Zapraszam na poszczególne relacje!


5 komentarzy :

 1. a ja właśnie w poniedziałek wróciłam z Rewala;)) pozdrawiam ciepło

  OdpowiedzUsuń
 2. Chętnie bym znowu skorzystała z takiej wanny z bąbelkami!

  OdpowiedzUsuń
 3. Produkty Roci bardzo ładne właściwie od zawsze. Poczynajć od baterii, przez ceramikę, a na kabinach prysznicowych kończąc. Mam wszystko czego trzeba właśnie ich produkcji (no może oprócz mebli) i jestem dumna z tego, że tak ładnie udało mi się urządzić łazienkę.

  OdpowiedzUsuń
 4. Ale fajnie byłaś w moim rodzinnym mieście. Szkoda, że akurat byłam na urlopowym wyjeździe, bo chętnie bym skorzystała z takiego spotkania.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piękne dżakuzi, zawsze marzyłam o czymś takim w mojej łazience. Taki relaks wieczorkiem, marzenie :)

  OdpowiedzUsuń