poniedziałek, 22 lipca 2013

Przedstawiamy... Live Beautifully

Tym razem przedstawiamy Live Beautifully. Jest to blog pełen nieszablonowych rozwiązań i świetnych pomysłów. Co na ten temat ma do powiedzenia Ania, autorka bloga? Zapraszamy do lektury!

*     *     *

Mój blog jest nowiutki, powstał w lutym tego roku. Jako że jestem osobą, która nie lubi się za bardzo uzewnętrzniać, myślałam, że nigdy nie będę pisała swojego bloga. Jednak słuszne jest stwierdzenie 'nigdy nie mów nigdy'.
Dotychczas tylko podglądałam inne blogi o ładnych wnętrzach, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Były dla mnie inspiracją do działań w mieszkaniu. To z dużym ich udziałem zmieniłam stylistykę naszego M.


Potem historia, jakich wiele - decyzja o zmianie dotychczasowego życia zawodowego, założenie sklepu z dekoracjami do domu. Czemu takiego? Bo bardzo lubiłam i nadal lubię piękne przedmioty, wnętrza, miejsca. Zanim wkroczyłam w blogosferę, przejrzałam setki (a może już tysiące) pism wnętrzarskich, które zresztą cały czas mi towarzyszą i mnie inspirują.
To, że zaczęłam pisać bloga spowodował nikt inny, tylko ON. ON, czyli mój sklep. Wymyśliłam sobie, że będę pisać o wnętrzach, ich historii i rzeczach, które mi się podobają. Oczywiście wiele jest tam również przedmiotów ze sklepu, czy newsów z ostatniej chwili ;).Nie pozostaję też obojętna na otaczającą nas przyrodę.


Lubię szyć. To mnie relaksuje, uspokaja. Fajnie jest, jak ze skrawków materiałów powstają jakieś konkretne przedmioty.A jako że istotną częścią bloga są zdjęcia, moją nową pasją stała się fotografia, której ciągle się uczę. Chciałabym, żeby moje zdjęcia cieszyły oczy. Droga przede mną jeszcze długa, ale nie boje się wyzwań ;).

I po tym prawie półrocznym blogowaniu musze przyznać, że bardzo mi się to spodobało!


6 komentarzy :

 1. :) ładny blog :) a prace...aniołki przesłodkie :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Przepiękny blog, uwielbiam to, że znajduję tutaj perełki :)

  OdpowiedzUsuń
 3. :))) i kolejny przepiękny blog:)))

  OdpowiedzUsuń
 4. Dziękuję za przedstawienie mojego bloga ;). I miłe komentarze oczywiście :)).
  A już na koniec - zapraszam do siebie :))

  OdpowiedzUsuń
 5. To wnętrze jest moją inspiracją! Od razu jak je zobaczyłam to zaczęłam szukać po sklepach internetowych takich dodatków, jak na razie znalazłam tylko w jednym miejscu taki woal http://www.oknoart.pl/firany/pilecki,woal-bialy-300cm,78.html, a teraz szukam poduszek. Czy widzieliście gdzieś takie poduszki :D?

  OdpowiedzUsuń