DLA BLOGERÓW

Jeśli wciąż szukacie nowych inspiracji, pasjonują Was wnętrza, architektura i design, dobrze trafiliście - znajdziecie tu najświeższe informacje o polskich blogach wnętrzarskich, będziecie mieć szansę wziąć udział w ciekawych projektach i w pierwszej kolejności dowiedzieć się o organizowanych przez nas wydarzeniach!

AKTUALNOŚCI

1. Następne wpisy zbierające wasze teksty na konkretny temat to:

Jeśli chcecie dołączyć ze swoimi tekstami, prześlijcie linki mailem (na blogiwnetrzarskie@gmail.com) lub w komentarzach pod odpowiednimi zapytaniami na forum Blogów Wnętrzarskich (tutaj). To mogą być posty napisane teraz, jak również te z zeszłych lat. Możesz przesłać kilka tekstów do podlinkowania. Natomiast jeśli będzie zbyt dużo zgłoszeń, zrobimy selekcję. 
I pamiętaj - nie musisz być na naszej liście, by wziąć udział w tym projekcie :)


DLA NOWYCH

Jak dodać swojego bloga na listę Blogów Wnętrzarskich?
Jeśli chcesz, aby Twój blog był promowany na Blogach Wnętrzarskich, wstaw u siebie na stronie głównej odnośnik do strony Blogów Wnętrzarskich (www.blogiwnetrzarskie.pl), a następnie napisz do nas maila na blogiwnetrzarskie@gmail.com (w temacie wiadomości wpisując "zgłoszenie"). Zaktualizujemy listę najszybciej, jak będziemy mogli. Niestety czasem może to potrwać nawet kilka tygodni. Prosimy o wyrozumiałość. Jednocześnie zaznaczamy, że możemy odrzucić zgłoszenie, jeśli blog nie będzie pasował do charakteru Blogów Wnętrzarskich (bo np. większość postów będzie dotyczyła innych kwestii niż wnętrza lub będzie to blog stricte firmowy). Na wszystkie wiadomości odpowiadamy, nie zawsze od razu. Jeśli zbyt po kilku tygodniach nadal nie otrzymasz żadnej odpowiedzi, upewnij się, że otrzymaliśmy Twoją wiadomość. 
Blogi nieaktywne będą przez nas kasowane.

Gdzie wstawić odnośnik do Blogów Wnętrzarskich?
Na stronie głównej bloga - na pasku bocznym lub na dole strony. Jeśli szablon bloga nie pozwala na dodawanie nowych elementów na stronie głównej, dodaj odnośnik w tym samym miejscu, gdzie polecasz inne strony (np. w zakładce "polecam"). Poinformuj nas o tym w mailu zgłoszeniowym.

Jak ma wyglądać odnośnik do Blogów Wnętrzarskich?
Dowolnie, byle nazwa "Blogi Wnętrzarskie" była czytelna. Możesz wykorzystać nasze logo (będzie nam bardzo miło!), jeden z poniższych banerów lub stworzyć swój własny obrazek. Możesz też podlinkować sam tekst. Najważniejsze, by nazwa była czytelna.

Czemu odnośnik jest ważny?
By czytelnicy blogów wnętrzarskich trafiali na naszą listę, a następnie poszukują na niej inspiracji, znowu wracali na wasze blogi. Mało kto przy pierwszym wejściu na stronę dodaje ją do ulubionych. Po kilku klikach i tak opuści bloga. Lepiej żeby uciekł na stronę, na której jest przekierowanie z powrotem do ciebie, czy na taką, z której już do ciebie nie wróci? Myślę, że odpowiedź jest oczywista. Dlatego też w waszym interesie jest, by link był w widocznym miejscu.Jeżeli masz jakieś pomysły na wspólne działania - pisz na blogiwnetrzarskie@gmail.com. 

Zachęcamy również do aktywnego korzystania ze strony, śledzenia naszego profilu na facebooku oraz obecności w grupie Blogów Wnętrzarskich, gdzie będą pojawiać się informacje o wydarzeniach blogowych organizowanych przez nas.Popularne banery przygotowane przez blogerów wnętrzarskich:

trzy powyższe wersje kolorystyczne zawdzięczamy Atelier Ewelina Rafalska


Autorką jest Ania z aleja57blog.blogspot.com


Autorką jest Kaja z bloga flaminganddesign.blogspot.com