wtorek, 18 lutego 2014

Zmiany, zmiany...

Działam w sieci już ponad rok. Ponad rok agreguję treści i piszę o blogosferze wnętrzarskiej. Organizuję spotkania, warsztaty.

Ostatnio wstrzymałem wszystkie publikacje. Chcę uciec od schematu, który sam wypracowałem. W każdy poniedziałek "Przedstawiamy..." przeplatało się z "To już było". Ta forma się wyczerpała. Same cykle pozostaną, natomiast daty będą losowe. Jeżeli wstanę rano i uznam, że chcę coś opublikować, to to zrobię - nie znacie dnia, ani godziny. Poza tym chcę by na blogu pojawiło się więcej moich autorskich tekstów. Chcę pokazać wam siebie, bo uważam, że mam coś do powiedzenia. Stworzyłem zakładkę "kim jestem?", bo chcę byście znali mnie jako blogera, a nie jako adres internetowy.

W najbliższych dniach, może godzinach zaanonsuję wam kolejne wydarzenie, które organizuję. Szykujcie się, bo już pod koniec maja będzie się działo!


13 komentarzy :

 1. Cieszę się bardzo i czekam na to co dziać się ma.

  OdpowiedzUsuń
 2. czekam tym bardziej z niecierpliwością :D
  już czuję dreszczyk na kolejny wpis :D

  OdpowiedzUsuń
 3. Zmiany to naturalna ewolucja we wszystkim co robimy, są potrzebne. Trzeba słuchać siebie i iść w stronę wewnętrznego głosu zmian. Fajnie:) Na pewno będzie się działo, Pozdrawiam, iszart

  OdpowiedzUsuń
 4. Pewnie, bo zmiany są potrzebne aby wnieść trochę świeżości i się nie zanudzić samym sobą :o) ja co chwilę coś na blogu zmieniam :o))))))) co by nie było nudno

  pozdrawiam i zapraszam Was od czasu do czasu do siebie ;o)

  Ania

  OdpowiedzUsuń
 5. Piotrek, no nareszcie! Koniecznie musi być więcej Ciebie na Twoim blogu ;) a poza tym nie wiem jak inni, ale ja raczej lubię niespodzianki. Zwłaszcza, że spodziewam się tutaj samych dobrych.
  A teraz lecę czytać kim jesteś :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. Super lubię zmiany, czekam więc z niecierpliwością :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Jestem za, zmiany już dawno były potrzebne ! :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Fajnie :) Czekamy zatem na więcej na Twoich autorskich tekstów :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Zapowiada się ciekawie :)

  OdpowiedzUsuń
 10. :))) zmiany to naturalna kolei rzeczy i z tego co wiem to zawsze są na lepsze :))))))))))) WSPANIALE:)))

  pozdrawiam :)****

  OdpowiedzUsuń
 11. Zmiany świadczą o ciągłości dowodzenia :) super, że będzie Cię więcej, jestem bardzo ciekawa Twoich tekstów :)) Trzymam ogromne kciuki i do przodu! :)))

  OdpowiedzUsuń