czwartek, 20 lutego 2014

Wzory z blogerami


24 maja odbędzie się III edycja Warszawskich Targów Designu WZORY. Celem organizatorów jest promowanie młodego polskiego wzornictwa i skrócenie dystansu między projektantem a klientem. Tego dnia w Praskiej Drukarni pojawią się starannie wyselekcjonowani twórcy zajmujący się projektowaniem użytkowym. Którzy z nich naprawdę zasługują na wyróżnienie?

Na to pytanie już wkrótce będą mogli odpowiedzieć blogerzy wnętrzarscy. Jury składające się z czołowych polskich blogerów tego dnia przyzna specjalne wyróżnienie za najlepszy projekt.

Warszawskie Targi Designu są otwarte dla każdego, jednak nasze jury będzie składało się z ograniczonej liczby osób. Na ten majowy weekend szykujemy dla was też dodatkowe atrakcje. Śledźcie fanpage Blogów Wnętrzarskich (TUTAJ) oraz wydarzenie na Facebooku (o TUTAJ), bo to tam będą pojawiały się najświeższe informacje dotyczące naszej inicjatywy.

Możecie mieć wpływ na to, w czyje ręce trafi wyróżnienie! Już wkrótce będziemy was informowali o sposobach rekrutacji jury.

Jeśli macie pytania piszcie na blogiwnetrzarskie@gmail.com lub na tablicy wydarzenia.

Do usłyszenia wkrótce!2 komentarze :