wtorek, 24 grudnia 2013

To już koniec...

Projekt Adwentowy dobiegł końca. 
Nasze miesięczne przygotowania do Świąt również. 
Dzisiaj Wigilia!

Z tej okazji wraz z Olą chcielibyśmy złożyć Wam najserdeczniejsze życzenia. Byście spędzili te wyjątkowe dni w przyjaznej atmosferze w otoczeniu najbliższych i by nic nie zakłócało Waszego spokoju. Życzymy Wam zdrowia, morza pomysłów i szczęścia przy ich realizowaniu. By marzenia się spełniały, a Wasze wnętrza zawsze były dla Was ciepłym schronieniem przed światem. Wypoczywajcie, ale nie zapomnijcie o nas! Blogerzy wnętrzarscy z pewnością wciąż będą zasypywać Was coraz to nowymi inspiracjami.


Jest nam niezmiernie miło, że Projekt Adwentowy spotkał się z tak miłym przyjęciem. Każdy komentarz i każda wiadomość, jakie od Was otrzymujemy, dodają nam motywacji do dalszego działania. Dzięki!

Jednak największe brawa należą się wszystkim blogerkom biorącym udział w Projekcie Adwentowym. Choć propozycja współpracy z naszej strony padła prawie w ostatniej chwili, dziewczyny zupełnie się tym nie przejęły i entuzjastycznie przyjęły nasz pomysł. Stworzyły fantastyczne posty, w które włożyły naprawdę sporo pracy. Dlatego jeśli jeszcze czegoś nie widzieliście, to nadróbcie zaległości, bo warto. 

Na koniec z tego miejsca chciałbym gorąco podziękować Oli za niezwykle miłą współpracę. Mam nadzieję, że to nie koniec, a dopiero początek naszych wspólnych akcji! :)


Wesołych Świąt!
12 komentarzy :

 1. Ustawiamy się w kolejce do następnego projektu! Wesołych :))))

  OdpowiedzUsuń
 2. Radosnych i ciepłych Świąt. Pełnych miłości i wzajemnego zrozumienia.
  Niech ich czar zagości w ludzkich sercach, pozostawiając w nich nadzieje, wiarę i miłość na cały kolejny rok.

  OdpowiedzUsuń
 3. Marzeń o które warto walczyć,
  Radości, którymi warto się dzielić,
  Przyjaciół z którymi warto być,
  I nadziei bez której nie da się żyć!

  Życzy Maryla :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystkiego co najlepsze ,spełnienia marzeń najskrytszych , wesołości na co dzień i oby nam się coraz lepiej działo przez kolejny rok .
  Buziaki ślę

  OdpowiedzUsuń
 5. ja dziękuję Wam za pomysł i za możliwość wzięcia udziału w takim fajnym projekcie :) mam nadzieję, że będą kolejne i już się zgłaszam.
  Przesyłam Wam moc świątecznych życzeń: zdrowia, radości, miłości i odwagi do spełniania marzeń. Niech się dzieje dużo i dobrze :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Wszystkiego dobrego w Nowym Roku ! Poniewczasie, ale również Wesołych Świat ;)

  OdpowiedzUsuń
 7. włąśnie zamówiliśmy kilkanaście rodzai takich nici z turcji - ciekaw jestem jakie przyjdą

  OdpowiedzUsuń
 8. Samych sukcesów w Nowym Roku :*
  BUZIAK :*
  www.decustyle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. kreatywnie zapakowane prezenty...:)

  OdpowiedzUsuń