poniedziałek, 11 listopada 2013

Przedstawiamy... Roomor

Pokój dziecięcy niejednokrotnie jest największym wyzwaniem przy tworzeniu wystroju mieszkania. Musi podobać się rodzicom, ale też dziecku - zarówno w momencie meblowania, jak i w przyszłości. Jeżeli szukacie inspiracji na królestwo swoich pociech, to roomor! jest waszym punktem obowiązkowym!Jest nas dwie. W sumie posiadamy jedno dziecko, cztery koty i słabość do fajnie zaprojektowanych pokoi dziecięcych.

Pod ideą 3R Reduce - Reuse- Recycle - czyli ograniczaj, użyj powtórnie i przetwarzaj podpisujemy się wszystkimi czterema rękoma. Tymi właśnie rękoma wykonywane są przez nas projekty DIY, które przedstawiamy krok po kroku na naszym blogu. Naszą ulubioną materią jest tektura i wszystkie spokrewnione z nią materiały ;) Zostałyśmy uwiedzione  przez styl skandynawski i jego podejście do designu dla dzieci.


Niezależnie jednak, na jaki styl się zdecydujemy najważniejsze według nas jest skrojenie pokoju do potrzeb jego małego mieszkańca. Takich przestrzeni szukamy w Polsce i zaglądamy do nich z naszym aparatem. Ciekawie zaaranżowany pokój dla dziecka nie musi być naszpikowany drogimi ikonami designu, wystarczy odrobina kreacji i dobra inspiracja, którą mamy nadzieję można znaleźć na roomor! 


Kibicujemy młodym polskim projektantom, którzy tworzą coraz więcej pomysłów wpisujących się w funkcjonalną przestrzeń dla najmłodszych. Śledzimy trendy i podpowiadamy gdzie można znaleźć oryginalne meble i dodatki do pokoju dziecięcego.

Nie znajdziecie u nas pokoi dla małych księżniczek czy początkujących spidermanów! Stawiamy na rozwiązania które pozwolą być dziecku każdego dnia tym kim chce!


1 komentarz :

  1. Choć u mnie pokoju dziecięcego brak, to Roomor śledzę regularnie i z wielką przyjemnością dla ócz :)))
    Mnóstwo pomysłów, świetne wyczucie stylu, absolutnie MOJA stylistyka i - no cóż, to ważne - czuję się młodziej roomorując! ;)

    OdpowiedzUsuń