poniedziałek, 11 listopada 2013

Przedstawiamy... Roomor

Pokój dziecięcy niejednokrotnie jest największym wyzwaniem przy tworzeniu wystroju mieszkania. Musi podobać się rodzicom, ale też dziecku - zarówno w momencie meblowania, jak i w przyszłości. Jeżeli szukacie inspiracji na królestwo swoich pociech, to roomor! jest waszym punktem obowiązkowym!Jest nas dwie. W sumie posiadamy jedno dziecko, cztery koty i słabość do fajnie zaprojektowanych pokoi dziecięcych.

Pod ideą 3R Reduce - Reuse- Recycle - czyli ograniczaj, użyj powtórnie i przetwarzaj podpisujemy się wszystkimi czterema rękoma. Tymi właśnie rękoma wykonywane są przez nas projekty DIY, które przedstawiamy krok po kroku na naszym blogu. Naszą ulubioną materią jest tektura i wszystkie spokrewnione z nią materiały ;) Zostałyśmy uwiedzione  przez styl skandynawski i jego podejście do designu dla dzieci.


Niezależnie jednak, na jaki styl się zdecydujemy najważniejsze według nas jest skrojenie pokoju do potrzeb jego małego mieszkańca. Takich przestrzeni szukamy w Polsce i zaglądamy do nich z naszym aparatem. Ciekawie zaaranżowany pokój dla dziecka nie musi być naszpikowany drogimi ikonami designu, wystarczy odrobina kreacji i dobra inspiracja, którą mamy nadzieję można znaleźć na roomor! 


Kibicujemy młodym polskim projektantom, którzy tworzą coraz więcej pomysłów wpisujących się w funkcjonalną przestrzeń dla najmłodszych. Śledzimy trendy i podpowiadamy gdzie można znaleźć oryginalne meble i dodatki do pokoju dziecięcego.

Nie znajdziecie u nas pokoi dla małych księżniczek czy początkujących spidermanów! Stawiamy na rozwiązania które pozwolą być dziecku każdego dnia tym kim chce!


2 komentarze :

  1. Choć u mnie pokoju dziecięcego brak, to Roomor śledzę regularnie i z wielką przyjemnością dla ócz :)))
    Mnóstwo pomysłów, świetne wyczucie stylu, absolutnie MOJA stylistyka i - no cóż, to ważne - czuję się młodziej roomorując! ;)

    OdpowiedzUsuń
  2. Thanks for sharing, nice post! Post really provice useful information!

    Giaonhan247 chuyên dịch vụ mua vòng tay pandora từ dịch vụ order hàng mỹ hay nhận mua nước hoa pháp từ website nổi tiếng hàng đầu nước Mỹ mua hàng ebay ship về VN uy tín, giá rẻ.

    OdpowiedzUsuń