wtorek, 1 marca 2016

Nie przegap! [luty]

W lutym blogerzy wnętrzarscy zasypali nas olbrzymią liczbą ciekawych publikacji! Poniżej prezentuję kilka, które naprawdę warto przeczytać :)DIY: Metamorfoza szafki RTV [IKEA HACK], Piąty Pokój
Kilka zmian i nudna szafka pod telewizor zmieniła się nie do poznania! Chcecie poznać przepis na udaną metamorfozę? Zobaczcie ten post!

Metamorfoza pokoju dziewczynki - finał (prawie), Home like I like

Cudowna metamorfoza pokoju! Dziewczęco i energetycznie. Po inspiracje zapraszam tu szczególnie tych, którzy wciąż jeszcze nie wierzą w piękno koloru pomarańczowego - będziecie zaskoczeni, ile pięknego da się zrobić z tą barwą!

Dekoracja z podkładki na stół, Home Glamour Now
Do czego można wykorzystać podkładkę na stół? Pomysłom może nie być końca! To zastosowanie jest proste do powtórzenia, efektowne, a zarazem zaskakujące. Kto by pomyślał, że można tak zrobić?!

Kwiaty cięte - jak zachować ich trwałość, Przeplatane kolorami
Wiosna zbliża się wielkimi krokami, więc coraz częściej w naszych domach goszczą kwiaty cięte. Tulipany, żonkile, hiacynty, konwalie... co zrobić, by cieszyły nasze oczy jak najdłużej? Sprawdźcie, czy znacie już wszystkie sztuczki.

Zsyp na pranie w domku jednorodzinnym - tak czy nie? House loves
Jeśli jeszcze nie słyszałeś o zsypach na pranie, koniecznie zobacz ten post. Zwłaszcza zanim wybudujesz dom! Jeśli jesteś ciekawy, jak sprawdza się takie rozwiązanie, poczytaj o wrażeniach Karoliny. Może to pomoże Ci podjąć właściwą decyzję.

Ciemność, ciemność widzę, Fotostwory
Czyżby moda na białe ściany już się kończyła? Zobaczcie inspiracje z czarnymi, grafitowymi i granatowymi ścianami i oceńcie, czy jesteście gotowi na takie zmiany.

Zaczynamy kolejny miesiąc, więc warto się zorientować, które magazyny wnętrzarskie mogą nas tym razem zainteresować. Zwłaszcza, że w połowie marca pojawią się już kolejne (kwietniowe) wydania!


Możecie podrzucić więcej linków w komentarzach :)


Brak komentarzy :

Prześlij komentarz