poniedziałek, 12 października 2015

Nie przegap! [wrzesień]

Które wpisy na forum Blogów Wnętrzarskich cieszyły się Waszym zainteresowaniem w poprzednim miesiącu? Oto wrześniowa lista postów, których zdecydowanie nie można przegapić!


Regałowe reguły, Foto stwory
10 prostych reguł, które warto poznać przed układaniem rzeczy na regałach. Proste wskazówki, których warto się trzymać, by osiągnąć estetyczny efekt. Sprawdźcie, czy znacie już wszystkie!

Dla mnie kwiaty to nieodłączny element wnętrza domu. Ale przyznaję, że sama znam tylko kilka. Jak się nazywają piękne rośliny, które oglądamy na zdjęciach? Sprawdźcie u Kasi!

Stara szafka zyskała nowe życie. Takiego bajecznego połączenia kolorów nie spotyka się na co dzień! Zobaczcie metamorfozę krok po kroku, a jeśli efekt przypadnie Wam do gustu, poszukajcie u Izy też innych wpisów związanych z remontem domu w Starachowicach. Jest na co popatrzeć!

Alicja w krainie czarów DIY, ZOYKA home
Metamorfoza stolika w stylu Alicji z krainy czarów
http://www.zoykahome.pl/2015/09/w-krainie-czarow-diy-ale-ja-nie.html

Home office, Scraperka
Ania pokazuje kolejny kącik w swoim domu - tym razem miejsce z biurkiem do pracy. Mnie szczególnie bardzo podoba się nowy dywan.

New chairs in my home, Czarno-biały domek
Jeśli czegoś bardzo pragniesz, cały świat Ci sprzyja :)
Poznajcie historię wymarzonych krzeseł Oli.

Tania lampa origami, Wnętrza Zewnętrza
W IKEA pojawiły się nowe lampy w dobrych cenach. Recenzja jednej z nich spotkała się z dużym zainteresowaniem. Jeśli lubicie lampy origami, zajrzyjcie - może i Wam przypadnie do gustu taka tańsza wersja kultowej Ćmy.

7 komentarzy :