niedziela, 28 września 2014

Blog Forum Gdańsk: Najlepszy blog pisany przez gdańszczan

Niecały miesiąc pozostał do największego polskiego zjazdu blogerów. Już 25 i 26 października odbędzie się Blog Forum Gdańsk, a wraz z nim gala, na której poznamy wyróżniony przez czytelników blog pisany przez gdańszczan.

W trwającym do 5. października głosowaniu możecie wyrazić swoje poparcie dla Kasi z bloga Architekt na Szpilkach. Reprezentuje naszą wnętrzarską blogosferę, dlatego również mi bardzo zależy na Waszych głosach :)

Co do powiedzenia na ten temat ma Kasia? Przeczytacie niżej :)

cykl W moim obiektywie

Na blogu Architekt Na Szpilkach pokazuję świat okiem architekta. Zwiedzam i fotografuję współczesną polską architekturę (cykl "W moim obiektywie"), analizuję i wyszukuję smaczki w scenografiach filmowych (cykl "Wnętrza Filmowe"), w cyklu "Zachcianka tygodnia" pokazuję odważne pomysły na wnętrza, a w "Szpilkach Miesiąca" dzielę się z Wami ciekawymi tekstami z sieci.

Blog prowadzę od niecałego roku i po raz pierwszy, jako gdańszczanka, mam okazję wziąć udział w konkursie Blog of Gdańsk na Blog Forum Gdańsk. Jestem też jedyną przedstawicielką blogosfery wnętrzarskiej w tym konkursie. Będzie mi ogromnie miło, jeśli na mnie zagłosujecie :-)Jak widzicie nie ma na co czekać, trzeba głosować :)
2 komentarze :