poniedziałek, 24 czerwca 2013

Przedstawiamy... Lifestyle Inspiracje

Kolejne dwa tygodnie za nami, kolejny post przed nami. Tym razem otaczająca nas inspiracją Agnieszka oprowadzi nas po swoim świecie. Przed Wami Lifestyle Inspiracje!


Mam na imię Agnieszka. Mieszkam w domku w Stargardzie Szczecińskim, wraz z mężem i czteroletnim synkiem. Z wykształcenia niestety nie jestem architektem wnętrz, tylko ekonomistką :).
Moja przygoda z blogowaniem zaczęła się dość niedawno, bo pod koniec kwietnia tego roku. Tym większym wyróżnieniem jest dla mnie fakt, że to właśnie ja jestem  bohaterką kolejnego odcinka cyklu. Za takie wyróżnienie uprzejmie dziękuję redakcji Blogów Wnętrzarskich.


Mój blog powstał z miłości do prostoty i otaczającego nas piękna.  Myślę, że jest miejscem spotkań ludzi z pasjami wnętrzarskimi, kreatywnych i otwartych na otaczający nas świat. Inspiracją do rozpoczęcia przygody z blogowaniem były oczywiście inne ciekawe blogi oraz chęć podzielenia się na forum moimi spostrzeżeniami i opiniami na różne tematy związane z designem, jak i ogólnie rozumianym lifestylem.  Ciekawi mnie czy moje patrzenie na świat jest bliskie innym i oczywiście ciekawią mnie inny ludzie. Dzięki blogowi poznałam wiele barwnych osób, nawiązałam wirtualne przyjaźnie, zarówno polskie, jak i zagraniczne. Jest to fajne, nowe doświadczenie.
Zaglądam do pięknych domów, ogrodów, restauracji i sklepów wnętrzarskich. Mam poczucie tego, że nie wszyscy mają taką możliwość, aby na przykład zajrzeć do znanej restauracji lub ciekawego sklepu wnętrzarskiego. Często korzystam z uprzejmości znajomych i przyjaciół, którzy zapraszają mnie do siebie, a ja zaraz znajduję jakiś ciekawy temat lub zdjęcia do zamieszczenia u siebie.  Tematy do kolejnych postów dosłownie nasuwają się same i naprawdę nie mogę narzekać na brak pomysłów. Dzięki blogowaniu odkryłam też pasję do fotografowania i ciągle się uczę,  staram się aby zdjęcia na moim blogu cieszyły oko, sprawiały przyjemność i co najważniejsze inspirowały.

Zapraszam do mojego małego świata blogowego a obiecuję, że każdy znajdzie tam coś dla siebie. Nie wiem czy widzieliście, ale u Agnieszki pierwsze Candy! Zachęcamy do udziału :).

12 komentarzy :