czwartek, 27 sierpnia 2015

GUMI Taras - drewniane podłogi balkonowe u blogerów

W tym roku mieliśmy przyjemność współpracować z marką GUMI Taras przy organizacji akcji z blogerami. Celem działań było pokazanie czytelnikom blogów nowego produktu, jakim są drewniane podłogi balkonowe i tarasowe do samodzielnego montażu (bez przycinania!), oraz zebranie materiałów zdjęciowych do publikacji na kanałach social media marki. Jakie efekty przyniosły nasze działania?

Powstało dziesięć postów na ośmiu blogach, na których przedstawione zostały metamorfozy balkonów blogerek, relacje z montażu oraz opinie autorek na temat produktu GUMI:
Publikacje w ramach akcji pojawiały się nie tylko na blogach!wtorek, 25 sierpnia 2015

BlogINtalk: Warszawa


Warszawa, 2 sierpnia | Blogosfera wnętrzarska za 5 lat

Kasia Bobocińska-Czerwińska - conchitahome.pl [FB] [IG]
Ludmiła Szpila-Szemraj - enjoyourhome.blogspot.com [FB] [IG]
Marta Modrzejewska - fotostwory.blogspot.com [FB] [IG]
Sylwia Czubkowska - majsterki.pl [FB] [IG]
Alicja Rzeczkowska - majsterki.pl [FB] [IG]
Kasia Rutkowiak - my-full-house.com [FB] [IG]
Magda Motrenko - wnetrzazewnetrza.pl [FB] [IG]

zdjęcia: Adam Tesarski
sponsorzy: Orange, Śnieżkapiątek, 14 sierpnia 2015

Nie przegap! [lipiec]

Które wpisy na forum Blogów Wnętrzarskich cieszyły się Waszym zainteresowaniem? Oto lipcowa lista postów, których zdecydowanie nie można przegapić!Gdzie tanio kupić fajne lampy, House loves
Poszukiwania fajnych lamp w dobrych cenach to jak szukanie igły w stogu siana. Na szczęście nie musimy tego robić, bo Karolina już przejrzała polskie sklepy internetowe i dzieli się z nami swoimi znaleziskami.

Lampki biurkowe, Piąty pokój

Rok szkolny zaczyna się za moment, więc pewnie część z Was będzie szykować przestrzeń do nauki dla swoich kruszynek. Zwróćcie uwagę na dobre oświetlenie! Kasia w jednym miejscu zebrała wiele różnych pięknych lampek biurkowych - myślę, że znajdziecie również coś dla siebie.

5 polskich producentów kafelków, o których (być może) nie mieliście pojęcia, Mik-Mok
Zachwycają nas marokańskie mozaiki i proste geometryczne płytki ze skandynawskich wnętrz. A wiecie, jakie kafle są produkowane w Polsce? No właśnie! Warto nadrobić zaległości, bo tuż obok nas polskie manufaktury produkują prawdziwe arcydzieła.

Inspirujący projekt - ciemna szarość i mocne dodatki, Studio barw
Ciemne ściany, czarne łóżeczko i pomarańczowy fotel - czy to przepis na piękny pokój dziecięcy? Brzmi średnio, bardziej jak ponure wnętrze rodem z horroru. Ale wejdźcie koniecznie zobaczyć zdjęcia, bo coś czuję, że wtedy szybko zmienicie zdanie!

Odpowiednia oprawa, Gu tworzy
Gu dzieli się z nami kilkoma sztuczkami na piękne domowe przyjęcie, a zarazem pokazuje, jak się przygotowała na chrzest syna. Przepiękne dekoracje, prawdziwa uczta dla oczu. Nawet jeśli nie planujecie żadnych gości w najbliższym czasie, zerknijcie chociaż na zdjęcia.

Płynę w zielonym czółnie, Mama w centrum

Oryginalny, piękny i bardzo kolorowy balkon Joanny. Prawdziwy letni salon!

Taras - teraz lepiej brzmi weranda, Mój dom - moje miejsce
Bajeczna weranda wielkości małej kawalerki. Pierwszy komentarz pod postem dobrze oddaje to, co chciałabym Wam teraz przekazać: "Padłam z zachwytu!"

Moja pracownia, Stabrawa
Jak wygląda pracownia projektantki wnętrz? Sprawdźcie!