czwartek, 27 sierpnia 2015

GUMI Taras - drewniane podłogi balkonowe u blogerów

W tym roku mieliśmy przyjemność współpracować z marką GUMI Taras przy organizacji akcji z blogerami. Celem działań było pokazanie czytelnikom blogów nowego produktu, jakim są drewniane podłogi balkonowe i tarasowe do samodzielnego montażu (bez przycinania!), oraz zebranie materiałów zdjęciowych do publikacji na kanałach social media marki. Jakie efekty przyniosły nasze działania?

Powstało dziesięć postów na ośmiu blogach, na których przedstawione zostały metamorfozy balkonów blogerek, relacje z montażu oraz opinie autorek na temat produktu GUMI:
Publikacje w ramach akcji pojawiały się nie tylko na blogach!


Na YouTubie na kanale Lovely Place opublikowany został film dokładnie opisujący produkt i rozwiewający wątpliwości dotyczące montażu. Na końcu autorki prezentują swoją aranżację balkonu z drewnianą podłogą.

Paula Pinka z bloga Refreszing wykorzystała Vine, na którym pokazała metamorfozę swojego balkonu - w ten ciekawy sposób uzupełniając swoją publikację na blogu. Vine w zabawny sposób pokazał, że układanie podłogi było faktycznie  proste!


  


Najwięcej publikacji pojawiło się na Instagramie. Blogerki pokazywały tam backstage z tworzenia metamorfozy swoich balkonów. Ich zdjęcia cieszyły się dużym zainteresowaniem, o czym świadczy liczba serduszek i komentarzy. Trzy najpopularniejsze zdjęcia: link1 // link2 // link3.

Chociaż współpraca skończyła się w połowie lipca, podłogi GUMI wciąż pojawiają się w kolejnych publikacjach, zarówno w social media (powyżej widać najnowsze wpisy z Instagrama oznaczone hashtagiem #gumitaras), jak i na blogach. Uwaga nie musi być skoncentrowana na drewnianej podłodze, a i tak ją dobrze widać na zdjęciach.
Przykłady postów o innej tematyce, w których pojawiła się podłoga GUMI: 

Balkony blogerek biorących udział w akcji pojawiły się w rankingu Najlepszych balkonów polskiej blogosfery.


W blogosferze wnętrzarskiej nieczęsto mamy okazję obserwować tak różnorodne i udane akcje na większą skalę. Dlatego bardzo nam miło, że jako Blogi Wnętrzarskie mogliśmy się przyczynić do realizacji tego projektu.


3 komentarze :

  1. Hmm muszę pomyśleć o tym na przyszły rok, bo póki co mam betonową wylewkę na balkonie.

    OdpowiedzUsuń
  2. Kochani, to ja dziękuję ślicznie plus reszta mojej ferajny :) Podłoga jest tak boska że siedzimy tam częściej i na bosaka obowiązkowo bo tak fajnie czuć te dechy pod stopami ! :)

    OdpowiedzUsuń
  3. Blogerkom i ich czytelnikom również było bardzo miło! :)

    OdpowiedzUsuń